То ће бити довољно да у Србији збринемо пола милиона миграната и останемо упамћени као народ који им је указао најбољу добродошлицу!

Сви траже да држава мигрантима да земљу, смештај и новац. Кад би се о томе гласало, вероватно би нас надгласали ксенофоби и фашисти који не желе да се њихови порези троше на мигранте.
Зато ћемо мигрантима дати свој новац, своју кућу, свој стан и своју земљу!
Нас не занима наш интерес! Нас занима интерес ових јадних људи. Ниједно дете више не сме страдати због наше себичности!
Сигурни смо да ће се хиљаде нас радије наћи на улици са својим породицама, него да ови људи дочекају зиму на улици, без игде ичега.
Али чак и ако не желите сасвим да се одрекнете своје имовине, дајте макар део. То је најмање што можемо да учинимо!
Учланите се у нашу групу да се договоримо око преноса власништва, јер страни држављани, нажалост, још увек немају иста права као грађани Србије.
(Блог Андреја Фајгеља, 19. 9. 2015)
Кратка веза до ове странице: http://wp.me/p3RqN8-5Ji
Categories: Преносимо
Врло занимљив текст. Ко разуме — разуме.