Милорад Додик: Не постоји ниједна лоша ствар која се догодила српском народу а да Енглези нису умијешани

Нескривено непријатељство Велике Британије према Србима траје вијековима и не престаје, без обзира на промјене власти или епохе, рекао председник РС

Милорад Додик (Фото: Танјуг/С. А.)

Предсједник Републике Српске Милорад Додик истакао је да не постоји ниједна лоша ствар која се догодила српском народу, а да у њу није била умијешана Велика Британија.

– Нескривено непријатељство према Србима траје вијековима и не престаје, без обзира на промјене власти или епохе. Та осионост и колонијална бахатост демонстрирана је и у срцу Београда, када је британски министар изнио низ бруталних неистина о Србима и Републици Српској, покушавајући да нам држи лекције из лажног морала – навео је предсједник Српске на друштвеној мрежи Икс.

Милорад Додик: Енглези највећи национални и државни непријатељи Срба

Дијалог важан за регион, Додик није одговоран за ситуацију у БиХ

Вучић је изјавио након састанка са министром спољних послова Уједињеног Краљевства Велике Британије и Сјеверне Ирске Дејвидом Ламијем да су се сложили да су дијалог и компромис од кључног значаја за проналажење рјешења у региону, али да не дијели мишљење са министром спољних послова Уједињеног Краљевства Велике Британије и Сјеверне Ирске Дејвидом Ламијем по питању ситуације у БИХ и истакао да Милорад Додик није одговоран за њу.

Александар Вучић: Енглеска тајна служба сигурно зна да никакво акустично оружје није употребљено

Наслов и опрема: Стање ствари

(ИН4С/Искра, 5. 4. 2025)



Categories: Гостинска соба

Tags: , , , , ,

3 replies

  1. Неко је записао: „Мајчино га губало млијеко, ко имао вјере у Енглезе.“

    12
  2. Обраћајући се званичницима Велике Британије након српских устанака у 19. веку, Његов је овако почео писмо:

    Ви, што мртву турску руку држите под српским грлом…

  3. “Хвала Свјетској ционистичкој организацији на признању које сам добио. Република Српска и ја увијек ћемо бити ваши пријатељи и никад вас нећемо оставити.“

    https://x.com/MiloradDodik/status/1549402033735827458

    .. али ће они оставити тебе.

    3
    1

Оставите коментар

Discover more from Стање ствари

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading