Сада сам почео да радим, није ми лако, али наметнућу се, по први пут после много година осећам жељу и снагу да будем српски домаћин, мушко које не кука, него ради и ствара

Извор: Фејсбук
Доста је било Срби моји, жене нам пишу да смо КМЕ мушкарци (који плачу као беба: кме-кме), сада је доста. Ја први сам био најгори од нас, мушких, годинама нисам радио и само сам се жалио. Жена ме издржавала, јер ја сам велики уметник, и ништа ми није пасовало.
Сада сам почео да радим, није ми лако, али наметнућу се, по први пут после много година осећам жељу и снагу да будем српски домаћин, мушко које не кука, него ради и ствара. Питао сам се зашто не могу да пишем, али сада знам зашто, био сам КМЕ мушко.
Погинути су ишли наши домаћини у рат, шта треба то ће се завршити. А ми, кукамо и плачемо, када нам дугме на тастатури заглави јер смо просули пиво на њу. Не може то тако, сви расправљамо о држави, а нисмо своје животе уредили, своје домаћинство.
Прво је прво, а друго је друго. Држава ће се сама уплашити од нас кад нас види, који смо под конац домаћини, а камоли да ми малим прстом мрднемо да поправљамо државу. Зато се они тако бахате над нама, зато што знају да смо КМЕ домаћини.
Допуна наслова и опрема: Стање ствари
(Фејсбук профил Зорана Зеленике)
Categories: Преносимо
E pa, osvežili ste mi dan. Bravo!