Први који су почели скакати са паролама „Ко не скаче – таj …“ били су бендеровско шизоирани украjински клинци уочи 2014. Све било исто, само што они викали „Ко не скаче таj је Москаљ“
Први који су почели скакати са паролама „Ко не скаче – таj …“ били су бендеровско шизоирани украjински клинци уочи 2014. Све било исто, само што они викали „Ко не скаче таj је Москаљ“