Бесправље је почело с Косовом (2008). А Срби санкције да уводе другим народима неће и не могу. Ако их нисмо уводили због нашег Косова, е вала нећемо их уводити ни због Украјине
Бесправље је почело с Косовом (2008). А Срби санкције да уводе другим народима неће и не могу. Ако их нисмо уводили због нашег Косова, е вала нећемо их уводити ни због Украјине