Site icon Стање ствари

ВУЧИЋ ЛОГИЧНО: Пензионери живе најбоље у историји  ‒ имају и за лично наоружање!

Да се живи лоше, она баба не би имала новца да купи пиштољ, као што ни ова госпођа у годинама не би у трамвају потезала утоку, рекао Председник а преноси С*ање ствари

Председник традиционално има добре односе са старијим грађанима и грађанкама (Извор: Јутјуб)

Београд, 7. 10. 2018. (С*ање ствари) ‒ Председник Србије Александар Вучић, коментаришући  немили инцидент у којем је старија госпођа потегла пиштољ у београдском трамвају, изјавио је да не види бољи знак економског опоравка државе од тога да многи пензионери имају новца и за лично наоружање. „Да се живи лоше, она баба не би имала новца да купи пиштољ и, нажалост, усмрти препоштеног инвеститора, као што ни ова госпођа у годинама ‒ да је у беспарици ‒ не би у трамвају потезала утоку.“

Пензионери живе најбоље и најсигурније у целој својој историји, додао је председник Србије и изричито одбацио могућност да је лош живот узрок оваквих ексцеса који се, посебно је назначио, дешавају свуда у свету. „Да је узрок такозвани лош живот и економска ситуација, па прво би пиштољ потезали моји родитељи који су одрани смањивањем пензија“, поентирао је један од најпоштенијих председника у повести Србије.

Александар Вучић се осврнуо и на чињеницу да је, како медији извештавају, пиштољ потегнут на групу Рома. „Некима у опозицији не одговара моја одлична сарадња са Алексом Соросом, те сјајни резултати које смо постигли освајањем права да будемо регионално седиште Сорос иницијативе Интеграција Рома 2020. И могу да поручим Ђиласу, Јеремићу, оном што туче жене и оном што би да силује лезбејке ‒ Београд ће бити средиште те иницијативе или га неће бити!“

(С*ање ствари)

Exit mobile version